fot. KSW

Z pewnością 2019 rok nie był udany dla Damiana Janikowskiego pod względem sportowym. Z trzech pojedynków, które stoczył, przegrał dwa najważniejsze. Janikowski od początku zakładał, że nie będzie chciał walczyć ze słabymi przeciwnikami i nie unikał wyzwań, jednak na pewno nie tak wyobrażał sobie walki, które stoczył.

9 stycznia na Facebooku opublikował wpis, w którym zaznacza, że czas wracać do treningów i przygotowań do kolejnej walki. W wypowiedzi odniósł się do słów, które padły z ust Mirosława Oknińskiego. Ten podpowiedział Janikowskiemu, żeby lepiej zmienił klub, a nawet zaprosił go do siebie na treningi.

„Po świętach, po sylwestrze i pobycie w Zakopanem ( oczywiście to był aktywny wypoczynek ) Czas wracać do Warszawy i zacząć nowe przygotowania do kolejnych walk. Pewnie zapytacie się czy zmieniłem klub, trenerów itp itd. Odpowiem Wam iż nie zrobiłem tego, ale każda osoba z mojego sztabu łącznie ze mną zrobiła zmiany, wyciągnęliśmy wnioski i będziemy się starać pracować najlepiej jak umiemy. Człowiek całe życie się uczy i stara zmieniać się na lepsze:) Mam nadzieje ze wszystko będzie szło zgodnie z naszymi myślami a Wam damy efektowne i wygrane walki 🙂 Ładuje akumulatory i wracam do ciężkiej pracy . Ze sportowym pozdrowieniem #teamjanikowski”

Po świętach, po sylwestrze i pobycie w Zakopanem ( oczywiście to był aktywny wypoczynek ) Czas wracać do Warszawy i…

Publiée par Damian Janikowski sur Jeudi 9 janvier 2020

Źródło: Facebook Damian Janikowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj