fot. screenshot

Jędker zamieścił na swoim Instagramie grafikę przedstawiającą liczbę wyświetleń, jaką uzyskał w zeszłym miesiącu. W mocnych słowach kieruje swoje pretensje do Wujka Samo Zło o to, że w 2019 roku nie udało mu się zagrać żadnego koncertu.

Ciekawostka. Na tylu słuchaczy nie zagrałem ani jednego koncertu w 2019. Nie było nawet jednego zaproszenia. Nie zarobiłem też ani grosza, centa czy złotówki…jaką siłę przekazu ma pseudo frystyleowiec, pseudo dziennikarz i prawdziwy spierdalacz w pseudo MMA(buahahaha), ktory zabronił na łamach jakiegoś zje**nego podcastu, zapraszać mnie do grania w PL. I tak poszło. Nie mam za co jeść, czy za co się leczyć ty k**wo! Od półtora roku Walcze o każdą kanapkę czy papierosa.. Ch** Ci za tę opinie w dupę. – pisze Jędker. Wpis dostępny poniżej.

Do wypowiedzi Jędkera odniósł się sam Kafar z ekipy Dixon 37.

Kraj akurat jak i autorytety mamy wspaniały! Nie zmienią tego „ludzie” tacy jak ty. Kiedy naście lat temu zarabiałeś tu na swojej pasji wszystko było w porządku. Potem szybko robiąc disco chciałeś hajsu i atencji. Nie pykło mimo 1 hitu. Potem szwendanie się po remizach i ucieczka na plażę. Żebranie na wydanie płyty to coś czego nikt nigdy nie przebije. W życiu nie było mi tak głupio. „Człowiek”, który był moim idolem i wzorem upadł tak nisko. Zostaw to, mówił mi wewnętrzny głos. Walczymy o coś innego. Ale po ostatnim wpisie mam dość. To nie jest Hip Hop. To nie jest Zip Skład!

Jędker dodał relacje na swojego Instagrama. Wyzywa na pojedynek Wujka Samo Zło.

Bez kitu, jak płacą to rozpie*dolę mu łeb w ringu lub klatce. – pisze Jędker.

Jędker opisuje również swoją ciężką sytuację: Od 2016 wszystkie konta zablokowane komorniczo. Dochód ok. 7 tys. złotych rocznie, brak ubezpieczenia, chaty, jakiejkolwiek własnej nawet nory, brak pieniędzy na leczenie, brak chęci do życia.

Chcielibyście zobaczyć Jędkera w klatce FAME MMA?

Źródło: Instagram / hhnigdystop.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj