8 lutego Górnik Zabrze zagra na wyjeździe z Koroną Kielce. Kibice Torcidy postanowili nagrać video zapowiedź i mobilizację na ten wyjazd pojawiając się na gliwickim rynku.

” SZLACHTA!Przypominamy o zapisach na długo wyczekiwany wyjazd do Kielc!
Mecz jest 08.02.2020r. o godz. 15:00.
Na mecz udamy się pociągiem specjalnym, a koszt wyjazdu to 85zł.
Zapisy potrwają do środy 05.02.20r. do godz. 18:00 i do tej pory należy zapłacić za wyjazd. Kto nie zapłaci na wyjazd nie pojedzie, zapisy u tych co zawsze!

Poniżej prezentujemy zapowiedź na gliwickim rynku, aby zmobilizować tych, którzy jeszcze na wyjazd się nie zapisali. Przy okazji palimy jedną ze szmat koleżanek zza miedzy, aby dać im pstryczka w nos.

PS Nie zapomnijcie zdrapać swojej szmaty z kostki brukowej :)”

.

SZLACHTA!Przypominamy o zapisach na długo wyczekiwany wyjazd do Kielc!Mecz jest 08.02.2020r. o godz. 15:00.Na mecz udamy się pociągiem specjalnym, a koszt wyjazdu to 85zł.Zapisy potrwają do środy 05.02.20r. do godz. 18:00 i do tej pory należy zapłacić za wyjazd. Kto nie zapłaci na wyjazd nie pojedzie, zapisy u tych co zawsze! Poniżej prezentujemy zapowiedź na gliwickim rynku, aby zmobilizować tych, którzy jeszcze na wyjazd się nie zapisali. Przy okazji palimy jedną ze szmat koleżanek zza miedzy, aby dać im pstryczka w nos. PS Nie zapomnijcie zdrapać swojej szmaty z kostki brukowej 🙂

Publiée par Torcida Gliwice sur Samedi 1 février 2020

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Pod stadionem Górnika Zabrze pojawili się fani Piasta Gliwice i GKSu Jastrzębie.

„Brawo za wczorajsze pare minut na rynku. Oczywiście dla was po tej zapowiedzi Gliwice są Trójkolorowe 😂 w takim razie całe Zabrze i wasz stadion są nasze więc się ku*wy będziecie ładnie obracać za siebie nawet w śmierdzącym Zabrzu i nawet pod waszym śmiesznym niedokończonym stadionie.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj