fot. Krystian Dobuszynski
fot. Krystian Dobuszynski

W październiku zeszłego roku pojawiła się informacja o nawiązaniu współpracy Polskiego Związku MMA z organizacją FAME MMA. W listopadzie w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski, które sponsorowane były już przez FAME MMA, transmisja również odbyła się na kanale organizacji.

Teraz poinformowano, że freakowa organizacja zasponsoruje uczestnictwo w Mistrzostwach Świata MMA, które odbędą się 14-18 października 2020 roku w Turcji. Kadra Polski ma liczyć 30 zawodników, którzy nie poniosą żadnych kosztów. Wszystko zapewnia FAME MMA. Opłata startowa, zakwaterowanie, wyżywienie, przelot i opieka specjalistów – za wszystko zapłaci organizacja.

Skład kadry będzie wyłoniony na podstawie rankingu. Będą się do niego wliczać punkty zebrane podczas zawodów ALMMA.

W 2020 r. kadra Polski MMA złożona z 30 wyróżniających się amatorskich zawodników i zawodniczek weźmie udział w Mistrzostwach Świata MMA, rozgrywanych w dniach 14-18 października 2020 r. w Turcji.

Dzięki współpracy nawiązanej przez Polski Związek MMA z organizacją FAME MMA, reprezentanci Polski nie poniosą żadnych kosztów związanych z wyjazdem – opłata startowa, zakwaterowanie i wyżywienie, przelot oraz opieka trenerów i fizjoterapeuty zostanie ufundowana przez FAME MMA.

Członkowie kadry Polski zostaną wyłonieni na podstawie rankingu, do którego wliczane będą wszystkie zawody ALMMA w pierwszej połowie roku, tj. do zawodów ALMMA Bytom 7 czerwca 2020 r. włącznie.

Zwycięzcy każdej kategorii turniejów: Junior Mężczyźni, Junior Kobiety, Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni, Ograniczona Formuła Senior Kobiety oraz Full Contact, którzy nie posiadają na koncie walk zawodowych, otrzymywać będą punkty według poniższego schematu:
MISTRZOSTWA POLSKI MMA:
I miejsce – 12 pkt, II miejsce – 8 pkt, III miejsce – 6 pkt, IV miejsce – 3 pkt
PUCHAR POLSKI MMA
I miejsce – 6 pkt, II miejsce – 4 pkt, III miejsce – 3 pkt, IV miejsce – 1 pkt
Zawody regionalne:
I miejsce – 3 pkt, II miejsce – 2 pkt, III miejsce – 1 pkt”

Źródło: MMA.PL / Facebook ALMMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj