fot. Instagram/screenshot
fot. Instagram/screenshot

Artur Szpilka wystąpi w walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night #10. Pięściarz z Wieliczki powraca do wagi junior ciężkiej i jego rywalem będzie bardzo dobrze znany polskim kibicom Siergiej Radczenko.

7 marca na gali w Łomży w ringu zobaczymy jeszcze między innymi Fiodora Czerkaszyna, Kamila Bednarka i Przemysława Zyśka.

Serhij Radczenko to bokser świetnie znany polskim kibicom. W walce z Krzysztofem Głowackim w 5 rundzie posłał Polaka na deski. Radczenko przewalczył również pełen dystans 8 rund z Michałem Cieślakiem. W walce z Adamem Balskim przegrał, jednak zaprezentował świetną formę i mocne ciosy.

Walkę Ukraińca z Krzysztofem Głowackim zobaczycie tutaj, poniżej również zamieszczamy wideo zapowiedź pojedynku Radczenki ze Szpilką.

„Szpilka” ostatni raz w kategorii junior ciężkiej boksował w lipcu 2009 roku.

 Forma jest wyśmienita, choć to tylko moje odczucia, a wszystko okaże się w ringu. Radczenko to solidny pięściarz. Potrafi boksować i ma czym uderzyć, o czym przekonali się Adaś Balski i Krzysiek Głowacki. Dobrze walczył też z Cieślakiem. Michał go zdominował, ale Serhij nie padł na deski. Ciężko zasuwam. Jest dużo wyrzeczeń, bo trzeba zbić wagę. Ale zapowiada się naprawdę dobra walka – mówił Szpilka w wywiadzie dla TVP Sport.

Źródło: se.pl / TVP Sport / Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj