fot. screenshot / KSW
fot. screenshot / KSW

Sajad Gharibi, czyli „Irański Hulk” już niebawem może zadebiutować w MMA. Ogłosił właśnie nawiązanie współpracy ze światową organizacją, którą bardzo prawdopodobne, że jest właśnie FAME MMA.

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal MMA-bądź na bieżąco. Starcie prawdopodobnie zostanie potwierdzone na dzisiejszej konferencji prasowej.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów, Popek Monster (3-4) po występach na galach KSW, zadebiutuje w organizacji FAME MMA. 41-letni zawodnik wystąpi 28 marca w Hala Częstochowa podczas szóstej edycji, prężnie rozwijającej się organizacji. Według informacji jakie udało nam się zdobyć przeciwnikiem Polaka będzie Sajjad Gharibi (0-0), znany szerszej publice jako „Irański Hulk”. Walka ma być maint eventem częstochowskiej gali.

 Nie muszę sobie nic udowadniać. Może przez to nie jest obecny w cyberprzestrzeni. Wolę sprawdzić się w ringu, w którym moi rywale zdobędą pamiątkę w postaci mojego ciosu. „Irański Hulk” jest jedyny w swoim rodzaju. Mam to we krwi, a w połączeniu z ciężką pracą, zamierzam stać się największym wyzwaniem dla każdego rywala. Wkrótce dowiecie się więcej o mojej współpracy ze światowymi organizacjami. Hulk powrócił! – napisał na swoim Instagramie „Irański Hulk”.

Starcie wydaje się być prawdopodobne biorąc pod uwagę fakt, że Popek rozpoczął niedawno intensywne treningi, a jakiś czas temu właściciele organizacji FAME MMA sami przyznali, że rozmawiali z Gharibim na temat startów w MMA.

Źródło: sport.pl / Facebook / Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj