Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrot na wspólnym treningu w USA. [WIDEO]

0
fot. screenshot
fot. screenshot
fot. screenshot
fot. screenshot

Joanna Jędrzejczyk (16-3) już w marcu zawalczy z Weili Zhang (20-1) na gali UFC 248. Na treningach w American Top Team pojawił się również Mateusz Gamrot (15-0).

Gamrot do swoich poprzednich walk również przygotowywał się w American Top Team, jak napisał na swoim Instagramie – „Dobrze jest tu wrócić.” Dzięki takiej możliwości ma opcję trenować wśród najlepszych zawodników. Nadarzyła się również okazja do samego treningu z Joanną Jędrzejczyk!

Wyświetl ten post na Instagramie.

🇵🇱. A po dwóch godzinach solidnych zapasów czas na walkę z cieniem z @mateusz_gamrot podwójnym mistrzem @ksw_mma !🏆🏆 My Polacy chyba nigdy nie mamy dość.😂😎 Dobrze, że jesteś z powrotem z nami w ATT, Gamer.🙋🏻‍♀️ Czekacie na kolejna walkę Mateusza?🤗 Czas teraz odpocząć, bo za 2,5h kolejny, i to już 3 trening dzisiaj.😰 Po dwóch treningach porannych mam spalonych 1401 kcal i łącznie 2h42m treningu💥🙈🙉🙊 Jazdaaa!🚀 🇺🇸. And after two hours of solid wrestling it’s time for shadow boxing with the KSW double Champ @mateusz_gamrot !🏆🏆 We, the Polish people, probably never get enough.🤣😎 It’s good that you are back with us in ATT @mateusz_gamrot 🙋🏻‍♀️ Are you waiting for another Gamer’s fight?🤗 Now it’s time to rest, cuz in 2.5h another training is waiting for me, and it’ll be the third one today.😰 After two training sessions in the morning, I have burnt 1401 kcal and done a total of 2h42m of training.💥🙉😄🙈 Lets GO!🚀 💙 @americantopteam 👸🏻 #attnation #americantopteam #polishfighter #polishfighters #mma #wmma #shadowboxing #funpart #hardworke#hardwork

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Kolejna walka Gamrota nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Być może jeszcze w marcu zobaczymy go w klatce KSW w pojedynku z Salahdinem Parnasse. Byłaby to zapewne ostatnia walka Gamera dla KSW. Jego celem jest najlepsza organizacja MMA, czyli – UFC. Gamer w American Top Team trenował między innymi z Dustinem Poirierem.

Źródło: Instagram

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie