fot. joe.co.uk
fot. joe.co.uk

Zbliża się długo wyczekiwana walka rewanżowa pomiędzy Deontayem Wilderem, a Tysonem Fury o pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Poprzedni pojedynek zakończył się remisem, a obaj bokserzy stwierdzili, że to im należało się zwycięstwo.

Rewanż odbędzie się w sobotę, 22 lutego w MGM Grand Garden Arena. Bokserzy wyjdą do walki około godziny 6.00 czasu polskiego.

W rozmowie z Daily Mail zawodnik przedstawił kolejną nietypową metodę, którą praktykuje. Poprzednio Wilder posłał Brytyjczyka dwa razy na deski, jak będzie tym razem? Fury powiedział – „Lizałem dużo ci*ek, aby wzmocnić swoją szczękę. Dzięki temu uodporniłem się na ciosy„. Jak będzie tym razem i jaką odporność na ciosy zaprezentuje Fury? Przekonamy się już 22 lutego.

We wcześniejszym wywiadzie Fury twierdził, by pompować testosteron masturbuje się siedem razy dziennie.

Robię wiele rzeczy, których wcześniej nie robiłem. Jem pięć lub sześć posiłków dziennie, piję osiem litrów wody ” – powiedział. „Masturbuję się siedem razy dziennie, by pompować poziom testosteron”. „ Mogę obiecać, że skopię mu tyłek. Znokautuję go przed trzecią rundą. Teraz już wiem już, że nie dostanę wygranej na punkty. Poszukam nokautu, to będzie zupełnie inna walka. ” – dodaje do swojej wypowiedzi.

Źródło: Daily Mail Online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj