Arka Gdynia zostaje trafiona na powrocie z Gliwic przez Lechię. Odpowiedź Arkowców.

fot. facebook
fot. facebook
Opublikowane 5 marca 2020, 23:53
przez admin
0
0
Brak komentarzy
fot. facebook
fot. facebook

Wczorajszego dnia kibice Arki Gdynia wybrali się na wyjazdowy mecz do Gliwic. Według relacji kibiców Lechii Gdańsk przesłanej portalowi StadionowiOprawcy.net kibice z Gdyni nie będą miło wspominać tego wyjazdu. Przeczytajcie sami.

Arka Gdynia w Gliwicach fot. arka.gdynia.pl

Relacja kiboli Lechii:
Śledzie wracające z Gliwic nie będą dobrze wspomniały powrotu. Dochodzi do niemiłego dla nich spotkania. Sportowy skład z jednego złapanego auta zostaje obity i skrojony. Reszta aut ucieka w popłochu zostawiając swoich kolegów w potrzebie. Jeden ze znanych szefów hfa po długiej ucieczce czując że nie ma szans uniknąć wpier*olu, zjeżdża w panice na stację, porzuca swoje auto i chowa się z kolegami w środku stacji.Wrzucamy info, żeby widział że może już wyjść ze śmierdzącej toalety.

Na odpowiedź kibiców Arki Gdynia nie trzeba było długo czekać:

Na powrocie z Gliwic zostaje trafione auto zwykłych wyjazdowiczów które się odłączyło i którym zostają skrojone torby z fantami. Dementujemy całą resztę farmazonów o jakiś innych autach które uciekają, czy też chowaniu się kogokolwiek na stacji benzynowej. Relacja lechistów odnośnie tego wydarzenia jest zwykłym
kłamstwem z premedytacją lub w przypływie adrenaliny sami sobie uroili własną rzeczywistość.

Źródło: Facebook / StadionowiOprawcy.net

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments