Dziewczyna Artura Szpilki zabrała głos po walce: „Polski naród jest okropny…” [WIDEO]

fot. Facebook
fot. Facebook
Opublikowane 8 marca 2020, 08:44
przez admin
0
0
Brak komentarzy
fot. Facebook
fot. Facebook

Dziewczyna Artura Szpilki, który wygrał przez kontrowersyjną decyzję odniosła się do całej sytuacji. „W boksie zupełnie inaczej liczy się te punkty i walka była minimalnie wygrana. Błagam Was, Polski naród jest okropny, bo jak nie możecie komuś podciąć skrzydeł, to wyrywacie pióra. To jest najgorsze co robicie, bo niszczycie w ludziach zapał do tego co robią.

Kamila Wybrańczyk odniosła się również do komentatorów TVP, którzy nie kryli oburzenia werdyktem po walce.

Piotr Jagiełło po kontrowersyjnej wygranej powiedział: – To są parodyści, na Boga, niech oni wracają do Austrii i więcej tutaj nie przyjeżdżają. Zawsze jestem uczciwy wobec widzów i dzisiaj tę uczciwość też zachowuję. To jest po prostu skandal – nie w biały dzień, ale w ciemną noc. I krzywda, którą arbitrzy z Austrii wyrządzili Arturowi Szpilce. Bo jak on obejrzy tę walkę jeszcze raz, doskonale będzie wiedział, że ją przegrał. A ci panowie są najnormalniej w świecie niepoważni.

Dziewczyna Artura Szpilki powiedziała: „Czasami warto wyłączyć tych beznadziejnych komentatorów z TVP i oglądać walki bez głosu. I samemu sobie nadawać obraz całej sytuacji.

Źródło: Instagram / Super Express

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments