Jan Błachowicz ostro wypowiada się o FAME MMA: „Niech nazwą to Fame Gówno Walki”.

screenshot
screenshot
Opublikowane 17 marca 2020, 09:57
przez admin
0
0
Brak komentarzy
screenshot
screenshot

Najlepszy Polski zawodnik wagi półciężkiej Jan Błachowicz (26-8) w wywiadzie udzielonym dla newonce.sport wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Przypomnijmy,że Błachowicz w swojej ostatniej walce znokautował Coreya Andersona (13-5)  w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho.

W udzielonym wywiadzie Błachowicz komentuje nazwę organizacji i sugeruje, że powinna zostać zmieniona. Nie chce, aby osoby, które walczą dla tej organizacji były powiązane z dyscypliną Mieszanych Sztuk Walki.

„Więc ja z tym nazewnictwem… No, nic nie zrobię, nie wygram. Widzisz, to jest na tej samej zasadzie, jak jest to Fame MMA. Niech oni sobie te gale robią, tylko niech nazwą to, nie wiem, Fame Gówno Walki. I tyle. Niech nie będzie tego skojarzenia, że oni są zawodnikami MMA. Nie muszę tego akceptować, ale nie będę z tym walczył, skoro i tak nie da się z tym nic zrobić.

Przestałem się irytować rzeczami, na które i tak nie mam wpływu. Po co mam się tym denerwować? Ja sobie żyję w enklawie, którą stworzyłem.”

Rozmowa Błachowicza z newonce.sport dostępna jest tutaj.

Źródło: newonce.sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments