fot. Materiały prasowe / Mateusz Borek i Tomasz Adamek

Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) znowu został złapany na dopingu! Zawodnik miał zawalczyć 9 lipca. Całe środowisko sportowe kieruje w stronę zawodnika ostre słowa, wiele osób domaga się pociągnięcia go do odpowiedzialności i dożywotniej dyskwalifikacji.

Miller walczył z Tomaszem Adamkiem (53-6, 31 KO) w 2018 r. „Góral” przegrał przez nokaut w 2. rundzie i zanotował wtedy szóstą porażkę w zawodowej karierze. Była to ostatnia walka Polaka.

Mateusz Borek poczuł się wywołany na Twitterze do wypowiedzenia się na temat Millera – „Oszust. Nie piszcie już do mnie w sprawie walki Adamek vs Miller. Wtedy powiedziałem wystarczająco dużo. Kolejne potwierdzenie. Ten facet nie umie żyć bez tego.

Anthony Crolla, były champion wagi lekkiej wysłałby nawet Millera do więzienia! – To co on robi po prostu zagraża życiu innych. On nie tylko powinien zostać zawieszony raz na zawsze, ale moim zdaniem jego miejsce jest w więzieniu – skomentował zawodnik.

Ostatnią wpadkę Jarrel Miller zaliczył przed walką z Anthonym Joshuą, gdzie stawką były trzy pasy IBF, WBA i WBO. Wpadka kosztowała go 6 milionów dolarów, oprócz tego został zdyskwalifikowany na sześć miesięcy. Wykryto w jego organizmie niedozwolone substancje – endurobol, horom wzrostu oraz EPO.

Źródło: Twitter / Boxer Scene

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj