Już 11 lipca dojdzie do kolejnego starcia pomiędzy Normanem Parke i Mateuszem Gamrotem. Zawodnicy nie ukrywają wzajemnej niechęci do siebie i w ostatnim czasie często dochodziło do ataków poprzez social media.

Na KSW 53:Reborn zobaczymy już trzecią walkę Polaka z Irlandczykiem. Pierwszy raz na punkty zwyciężył Gamrot. Drugie starcie zostało nierozstrzygnięte, gdyż Polak przypadkowo trafił przeciwnika palcem w oko, przez co ten nie mógł dalej walczyć. Pojedynek został uznany za nieodbyty.

Parke na swoim koncie ma łącznie 28 wygranych, 6 przegranych i jeden remis. Polak natomiast w trakcie zawodowej kariery zwyciężył 15 pojedynków i żadnego nie przegrał.

Konflikt zawodników ciągnie się od dłuższego czasu. Irlandczyk przypomniał o sobie niedawno, kiedy zarzucił Gamrotowi i jego kolegom z klubu stosowanie dopingu. Następnie uznał, że Polak nie powinien być nazywany mistrzem.

„Gamer” w ostatnim wpisie na Instagramie pozostawił jasny przekaz dla Normana Parke.

Podział ról jest już dawno ustalony! Norman krzyczy i obraża, ja ciężko pracuję w ciszy! Norman więcej krzyczy, ja trenuje jeszcze ciężej! Efekty zrobią hałas! Do zobaczenia 11 lipca. – napisał pod zdjęciem Gamrot, po czym na sam koniec dodał po angielsku – Hej pi*do. Tym razem nie płacz jak ci*a. Zginiesz.

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj