fot. Facebook

Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO) szykuje się na obóz grupy Knockout w Zakopanem. Przed wyjazdem pięściarz udzielił wywiadu dla portalu bokser.org, w którym poruszył kwestię kontuzji, planach na przyszłość, czy też walkach na gołe pięści.

Czerkaszyn spytany co sądzi o walkach na gołe pięści stwierdził, że jest to po prostu widowisko i nie można porównywać tego do sportu. „Ludzie to oglądają, jest to pokazywane w PPV ale moim zdaniem trzeba pokazywać sport – boks, rozwijać nasz sport, w którym się odnajdujemy. Widzę, że takie turnieje organizowane są również za granicą ale nie wiem, czy nabierze to takiej popularności, jak boks, czy też UFC.”

Kilka godzin temu utalentowany zawodnik opublikował post na Facebooku, w którym poinformował o rozpoczętych już przygotowaniach i obozie.

„Obóz w Zakopanem jest rozpoczęty. Dzisiaj mieliśmy rozgrzewkę 16 km. Dalej będzie ciekawie ! Jest ogień. Pozdrawiamy serdecznie.”

Obóz w Zakopanem jest rozpoczęty🏔 Dzisiaj mieliśmy rozgrzewkę 16 km.🏃🏻‍♂️Dalej będzie ciekawie ! Jest ogień🔥Pozdrawiamy serdecznie.

Publiée par Fiodor Czerkaszyn sur Jeudi 2 juillet 2020

Źródło: bokser.org / Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj