fot. Facebook

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) poinformował własnie na Twitterze, że doznał kolejnej kontuzji i prawdopodobnie czeka go kolejna operacja. „Szpila” doznał urazu prawego łokcia, a wszystko to na sparingach z Janem Błachowiczem w Warszawskim Centrum Atletyki, gdzie zawodnicy trenują na co dzień.

Bawiliśmy się z Jankiem. On akurat trafił tak na zgięcie i odezwała się stara kontuzja, w sensie łokieć, który już dawniej był do operacji, ale jakoś się to omijało. Teraz tak boli, że nie mogę normalnie wyprostować ręki, więc podejrzewam, że skończy się następną operacją. Tak czy siak, mam dalej dwa miesiące wyjęte z treningów. Od razu po zabiegu wracam do rehabilitacji. Czekam na telefon od doktora i lecę. – mówi pięściarz w rozmowie z Michałem Koprem z portalu ringpolska.pl. 

Szpilka powiedział również, że w poniedziałek udaje się na konsultacje do doktora. Następnie czeka go operacja i rehabilitacja. Przypomnijmy, że pod koniec roku ma dojść do rewanżowej walki z Sergiejem Radczenko, który nalega na rewanż.

Źródło: ringpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj