fot. Materiały prasowe

Kilka dni temu ponownie zrobiło się bardzo głośno na temat organizacji FAME MMA, która ogłosiła, że kolejna gala odbędzie się wrześniu. Marcin „El Testosteron” Najman, o którym mówi się, że posiada „czarny pas w marketingu” rozpoczął promowanie swojego kolejnego pojedynku. Będzie to jego trzecia walka dla organizacji FAME MMA.

„El Testosteron” zapowiedział, że jego pożegnanie odbędzie się w dwóch aktach. Ostatnie jego walki to między innymi przegrana z Pawłem Trybałą na gali FFF, następnie zawalczył z Bonusem BGC, z którym szybko się rozprawił. Ostatnia walka Marcina to porażka z kulturystą Piotrem Piechowiakiem, który w pierwszej rundzie upolował Najmana.

Zarówno Kasjusz Życiński (2-0), jak i Marcin Najman wielokrotnie wspominali, że chcieliby ze sobą zawalczyć. Doświadczony „Don Kasjo”, który ma za sobą sporo pojedynków amatorskich nalegał na walkę w formule bokserskiej.

Po wpisie, który udostępnił Najman można wywnioskować, że Kasjusz dostał propozycję walki w formule MMA, jednak się na nią nie zgodził. – „Na taką walkę w formule mma nie liczcie… Don Kasjo dostał rozwolnienia gdy usłyszał taką propozycje. Wszystkiego dowiecie się podczas najbliższej konferencji prasowej przed Fame MMA 7” – napisał Najman.

„Don Kasjo” nie czekał z odpowiedzią.


Takiej walki w boksie nie zobaczycie z tym burakiem, farmazoniarzem, „zawodowcem”, el tostem do szczania, bo wielki „zawodowiec” obsrał majty ale hmm, nie wiem czy Was to cieszy czy smuci, ale zapewniam Was ze ta kanalia bez honoru na pewno nie zakończy tej żałosnej kariery na najbliższej gali. Kończył już kilkanaście razy, ale jak się nie ma honoru to co zrobisz, a Wy jak obstawiacie kiedy „koniec” (koniec wychodzenia do klatki bo nie nazywajmy tego cyrku kariera sportowa)” – skomentował Kasjusz.

Kasjusz Życiński walczył między innymi w lidze boksu olimpijskiego Wolrd Series of Boxing, ma za sobą również wiele walk amatorskich.

Konferencja prasowa odbędzie się 26 lipca, mamy na niej poznać szczegóły dotyczące gali FAME MMA 7.

Źródło: Twitter / Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj