Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Wikłacz przegrywa przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Udany rewanż Sebastiana Przybysza.

Opublikowane 11 lipca 2020, 20:31
przez Przemek Krautz
0
0

Pierwszym pojedynkiem na gali KSW 53 było rewanżowe starcie, w którym zmierzył się Sebastian Przybysz oraz Jakub Wikłacz, reprezentant klubu Arrachion Olsztyn.

Początek walki spokojny, typowe zapoznanie się z klatką i rywalem. Jakub Wikłacz bardziej aktywny często używa lewego prostego i po jednym z ciosów widać krew w okolicach nosa Sebastiana Przybysza. Ta sytuacja rozwścieczyła Przybysza, który zaczyna zyskiwać przewagę w stójce. W połowie rundy Wikłacz po kolejnych ciosach Przybysza rusza po obalenie, ale sam wylądował na plecach! Spadło parę ciosów z góry i Panowie wrócili do stójki zostając już tak do końca rundy z przewagą zawodnika Mighty Bulls Gdynia. 1 runda 10-9 Przybysz

Przybysz skutecznie realizuje swój plan. Jest znacznie silniejszy niż Wikłacz.

2 runda dalej pod dyktando Przybysza w stójce, który zdecydowanie jest bardziej aktywny, raz po raz trafiając ciosami na górę. Wikłacz Nie ma pomysłu na rywala i ponownie zalicza nieudaną próbę obalenia. Zawodnik Arrachionu Olsztyn próbuje skrócić dystans i dąży do klinczu. Udaje się to w połowie rundy i w końcu obala rywala i zakłada ciasną gilotynę! Sebastian umiejętnie broni się w parterze przed poddaniem. Wikłacz w końcówce próbuje jeszcze omoplatę ale zostaje zerwana i ostatnie 10 sekund rundy Przybysz jest z góry częstując młotkami Wikłacza!

2 Runda 10-9 Wikłacz

3 runda podobnie zaczyna się jak dwie pierwsze zdecydowanie Przybysz aktywny, a Wikłacz z lekkim kryzysem kondycyjnym. Przybysz trafia prawym prostym oraz ciosem na dół – Wikłacz pada na matę z grymasem bólu i Sebastian kończy to z góry! TKO 3 runda Przybysz! Efektowna wygrana i udany rewanż za porażkę z przed 3 lat!

Polub teraz i bądź na bieżąco:

Relacja live KSW 53:

70,3 kg: Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C) vs. Norman Parke (28-6-1, 1 N/C)
70,3 kg: Borys Mańkowski (20-8-1) vs. Marcin Wrzosek (14-6)
83,9 kg: Tomasz Drwal (21-5-1) vs. Łukasz Bieńkowski (5-3)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (16-3) vs. Tomasz Jakubiec (10-2)
70,3 kg: Roman Szymański (12-5) vs. Filip Pejić (14-3-2)
70,3 kg: Artur Sowiński (20-11, 2 N/C) vs. Gracjan Szadziński (8-3)
80 kg: Kamil Szymuszowski (17-6) vs. Michał Pietrzak (8-4)
61,3 kg: Sebastian Przybysz (6-2) vs. Jakub Wikłacz (10-2-1) – Przybysz przez TKO