Marcin Najman o działalności Mateusza Borka w boksie: „Od kiedy wszedł podziały się bardzo powiększyły” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 26 lipca 2020, 12:07
przez Przemek Krautz
0
0
5 komentarzy
fot. YouTube

Marcin Najman opublikował na swoim kanale „W ringu z Najmanem” kolejne nagranie, w którym odpowiedział na pytania zadane przez swoich fanów. Jedno z nich brzmiało następująco: „Jaki jest Pana stosunek do promotorów bokserskich działających na rynku..”

„Co do TYMEX’u i włodarza doliniarza wiadomo jakie mam poglądy na jego temat. Człowiek szalenie niesłowny. Co do Andrzeja Wasilewskiego, możemy w wielu rzeczach się nie zgadzać ale należy pamiętać to, że on od wielu lat finansuje boks zawodowy, pomimo tego, że wielu zawodników narzeka na zarobki to jest to człowiek, który wpompował w boks najwięcej pieniędzy. Trzeba to doceniać. Zrobił w mojej ocenie więcej dobrego niż złego.

Co do Mateusza Borka, nie jest on jeszcze takim typowym promotorem. Nie ma iluś tam swoich zawodników. Ma Łaszczyka bodajże, zrobił kilka walk Adamkowi jako promotor. Nie ma dorobku z kilkunastoma zawodnikami, gdzie można by było oceniać go jako promotora. Te gale, które robi są na produkcyjnie wysokim poziomie, tego nie można zaprzeczyć. – powiedział „El Testosteron”

Najman postanowił skomentować również działania Mateusza Borka w boksie. Wydaje mu się, że odkąd wszedł w to środowisko jest jeszcze gorzej niż było. – „Słuchajcie, Mateusz to bardzo rzetelny i szanowany dziennikarz. Ma ogromną wiedzę, potrafi przekazywać swoim głosem emocje. Wchodząc do boksu zapowiadał, że idzie to środowisko zjednoczyć, a wydaje mi się, że od kiedy wszedł to środowisko tak się podzieliło, jak nigdy nie było jeszcze podzielone. Czy to jest jego wina nie mi oceniać. Od kiedy wszedł podziały się bardzo powiększyły, nie widzę żadnego elementu, który mógłby wszystkich w tym środowisku zbliżyć przez jego działalność. Gale robi jednak na wysokim poziomie.

„El Testosteron” skomentował również ostatni „Hejt Park” z udziałem Mateusza Borka. Więcej o sytuacji przeczytacie tutaj. Komentarz Najmana:

O aferę tajską i „Hejt Park”, szczerze – nie udźwignął Mateusz tego. Nie powinien dać się ponieść emocjom i tam przeklinać, gdy padło oto pytanie. Ale on sam na pewno zdaje sobie z tego sprawę.” – skomentował.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments