fot. Instagram

Piotr Szeliga (1-0), który jakiś czas temu zadebiutował w organizacji Fight Exclusive Night, gdzie wygrał z Krystianem Pudzianowskim (1-1) być może swoją kolejną walkę stoczy dla organizacji KSW. W rozmowie z portalem fightsport.pl ujawnił, że do managera Artnox Fight Sport – Artura Gwoźdźa odezwało się KSW. Czy Piotr Szeliga skorzysta z okazji i zawalczy dla największej organizacji w Polsce? Przekonamy się już niebawem.

W rozmowie z redaktorem fightsport.pl Piotr Szeliga przekazał również, że był bardzo rozczarowany pracą komentatorów.

Walkę trenera personalnego komentowali – Andrzej Janisz oraz Tomasz Marciniak. Szeliga uważa, że faworyzowali oni Krystiana Pudzianowskiego. Jako przykład podał, że mówili do niego jako – „rywal Pudziana” nie podając nazwiska Szeliga.

Tak, ale to nawet było słychać u komentatorów. No umówmy się do niego mówili Pudzianowski, a na mnie mówili rywal Pudziana. Gdzie jest moje nazwisko w tym wszystkim? Szeliga z nim wygrał, a nie jego rywal. Dla mnie to troszkę nie na miejscu takie faworyzowanie. Aczkolwiek rozumiem, bo za to im płacą. Gdzieś tam siedzę w tym biznesie to wiem jak to wygląda z tej drugiej strony. Mimo wszystko z tego tytułu jest mi trochę przykro, że w taki sposób mnie potraktowano.

Gdzieś tam dodawano elementy hokeja, że trzymam ręce nisko, bo jestem hokeistą. Jakie to ma znaczenie? Takie podśmiechujki. Dla mnie to była taka dziecinada wręcz. Patrząc na to, że to dorośli ludzie to dla mnie to nie było smaczne i dla kibiców oraz wielu moich znajomych. Oglądali to, nawet nagrywali filmiki i denerwowali się tym, że dlaczego oni tak gadają.

Co ja im zrobiłem, że przy każdej możliwości się ze mnie podśmiechują. Tam nie było żadnego dobrego słowa na mój temat. Nie było, że doprowadziłem do desek, prowadziłem walkę. Tylko cały czas Pudzianowski, Pudzianowski. Skończyło się tak jak skończyło i tyle. Kura znosząca złote jaja już tych jaj chyba znosić nie będzie. [transkrypcja mma.pl]

Źródło: fightsport.pl / mma.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj