Widzew Łódź. Trener odwołany zaraz po awansie do 1.ligi.

0
fot. widzew.com
fot. widzew.com

Widzew Łódź poinformował na stronie klubowej, że dotychczasowy trener, Marcin Kaczmarek, przestał pełnić funkcję pierwszego trenera drużyny. Decyzja zaskakuje, biorąc pod uwagę awans ekipy do zaplecza Ekstraklasy.

Łódzki klub przegrał ostatni mecz sezonu, który grał ze Zniczem Pruszków. Mimo awansu, kibice nie świętowali, a wtargnęli na murawę i zaatakowali zawodników swojej drużyny.

Tak Widzew argumentuje swoją decyzję argumentuje się brakiem spełnienia wymagań, chociaż główny cel, czyli promocja do wyższej ligi, został wykonany. Na stronie widzew.com czytamy:

„Ostatnie wyniki sprawiły jednak, że zespół z trudem utrzymał drugie miejsce w stawce. Cel, jakim był awans do wyższej klasy rozgrywkowej, został zrealizowany, ale rezultaty poszczególnych meczów i dyspozycja sportowa drużyny w minionych tygodniach znacznie odbiegały od oczekiwań, dlatego zarząd podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem.”

W internecie kibice przyszłego klubu 1.ligi nie krytykują posunięcia klubu. Uważają że pomógł spełnić im główny cel, ale mają wyższe ambicje. Gra zawodników Widzewa w ostatnim czasie nie była zadowalająca, ktoś musiał ponieść konsekwencje. Tym kimś okazał się być Marcin Kaczmarek

źrodła: widzew.com / twitter

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie