Znamy kolejne zestawienie na FAME MMA. „Chętnie go napi****ę. Nie masz umiejętności”.

fot. Materiały prasowe
Opublikowane 27 lipca 2020, 14:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Materiały prasowe

FAME MMA 7 odbędzie się już 5 września. Rozpiska gali cały czas się zapełnia i co kilka dni poznajemy nowych bohaterów, którzy zawalczą na 7 edycji FAME MMA. Organizacja jakiś czas temu poinformowała o zakontraktowaniu Popka Monstera co spotkało się z dużym uznaniem fanów. Transfer Popka z KSW to z pewnością krok do przodu dla właścicieli FAME. Na 7 edycji zobaczymy również Marcina „El Testosteron” Najmana, jednak z kim zawalczy nadal pozostaje tajemnicą.

Pierwszym potwierdzonym pojedynkiem będzie rewanżowa walka Adriana Polaka z Amadeuszem Ferrari, który na FAME MMA 4 przegrał z „Polakiem” przez decyzję sędziowską.

Drugie starcie to pojedynek Krystiana Wilczaka znanego jako „Krycha” z Maciejem „Szewcu” Szewczykiem.

Kolejny pojedynek to znowu rewanżowe starcie, tym razem Kamil „Hassi” Hassan będzie miał okazje odgryźć się za ostatnią porażkę z Maksymilianem „Wiewiór” Wiewiórka.

Pamiętacie słynną walkę bliźniaków, w której zawalczyli Bracia Tyburscy z Braćmi Kluk? Walka dwa na dwa skończyła się zwycięstwem tych pierwszych. Piotr Tyburski powraca do klatki. Jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Tańcula, który na ostatniej gali pokonał Alana Kwiecińskiego. Będzie to z pewnością mocna walka.

Kolejne potwierdzone zestawienie to powrót Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Fani liczyli na walkę z Marcinem Najmanem, jednak na ten pojedynek będziemy musieli jeszcze poczekać. Szansę na zabłyśnięcie w FAME MMA dostał Łukasz Lupa. Zawodnicy będą się bić w formule K-1.

Z pewnością walka Don Kasjo z Lupą będzie emocjonująca. Jak wiemy obaj nie przepadają za sobą. W materiale promującym ich pojedynek Kasjo mówi – „No i co tam Lupa kupa, wyszedł z octagonu, chętnie go przyjmę z powrotem i go napi****ę. Ja już jestem przygotowany i spompowany. Może nie tak jak ty ale rozpier*** Cię. Lupa ty kur** nie masz kompletnie umiejętności bo masz pusty czerep. Nie ogarniasz co ty robisz w tym octagonie. Teraz dostaniesz wpier***l.

Lupa krótko odpowiedział – „Kasjusz ty szma*o. Za ciągłe obrażanie zawodników i brak szacunku w końcu dostaniesz w łeb„.

FAME MMA 7 – karta walk:

Popek Monster vs. TBA
Marcin Najman vs. TBA
Don Kasjo vs. Lupa – walka w formule K-1
Tańcula vs. Tyburski
Wiewiór vs. Hassi 2
Krucha vs. Szewcu
Polak vs. Ferrari 2

Przeczytaj również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments