Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Bokser jednym uderzeniem zabił człowieka, który stanął w obronie niepełnosprawnego [WIDEO]

Fot. Pochłow zginął od uderzenia w tył głowy
Opublikowane 28 lipca 2020, 18:30
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze
Fot. Pochłow zginął od uderzenia w tył głowy

Para rosyjskich fighterów brała udział w tragicznych wydarzeniach w Bernauł, gdzie ofiara została zabita jednym uderzeniem.

Bokser Michaił Startsew i kickbokserka Lilia Voroguszina mieli zaatakować niepełnosprawnego mężczyznę. W jego obronie stanął Paweł Pochłow, który zareagował na agresję ze strony napastników. 

W pewnym momencie mężczyzna sam został zaatakowany. Chwilę po tym, kiedy odepchnął Voroguszinę, został uderzony przez Startsewa. Bokser trafił Pochłowa w tył głowy. Ten stracił przytomność i upadł na ziemię, uderzając głową o chodnik. Na nagraniu słychać jak ludzie na ten widok reagują z przerażeniem.

Pochłow zmarł na miejscu.

To zwierzę zabrało mojego ukochanego męża i ojca trójki moich dzieci. To był dobry, życzliwy człowiek, który nie mógł przejść obojętnie obok osoby niepełnosprawnej” – napisała w mediach społecznościowych wdowa po Pochłowie.

Ten niepełnosprawny mężczyzna próbował uciec od tych drani, mój Paweł przyszedł mu z pomocą, chciał ich rozdzielić. Ale Voroguszina i jej koleżka zaczęli go bić. Potem Startsew wyprowadził śmiertelny cios. Paweł od razu zmarł. Żaden z tych łajdaków nawet nie przeprosił” – dodała wdowa.

https://www.instagram.com/p/CDL09eJiL4M/?fbclid=IwAR0C95eHWu7iis0n5PTsJLF4tQ7DZiPbx_GqUPgUSIEGsiv_yXJI8PPwKCI

Źródło: Sportowe Fakty

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments