fot. Marcin Najman / FAME MMA

5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Jak udało się ustalić portalowi mma.pl Marcin Najman zawalczy z Dariuszem „Lwem” Kaźmierczukiem (1-8).

„Daro Lew” swoją karierę rozpoczął, gdy miał 39 lat. Przegrał wszystkie walki, oprócz jednej – w której pokonał Dawida „Harnasia” Harasa z rekordem (0-20). Harnaś przegrał z „Daro Lew” w pierwszej rundzie. Co ciekawe z Kaźmierczukiem na gali PLMMA 72 walczył również Szymon Kołecki, który wygrał po kilkudziesięciu sekundach.

W sieci pojawiły się komentarze na temat tego zestawienia – „Walka na podbudowanie Najmana i dymy na konfie, bo chłop jest ciężkim przypadkiem.” – pisze jeden z użytkowników.

Kaźmierczuk wszystkie swoje walki przegrywał przez nokaut, oprócz jednej, gdzie sędzia przerwał walkę ze względu na kontuzję jakiej doznał.

Organizacja FAME MMA poinformowała oficjalnie dzisiaj o zakontraktowaniu Damiana Zduńczyka, znanego szerszej publiczności jako Stifler. Legenda programu Warsaw Shore zadebiutuje już 5 września na FAME MMA 7. Wciąż nie znamy przeciwnika Popka Monstera. Zapowiada się więc, że to właśnie Stifler zawalczy z Popkiem!

Karta walk FAME MMA 7:

Paweł „Popek” Mikołajuw vs TBA
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik – rewanż
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa (pojedynek K-1)
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – rewanż
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewczu” Szewczyk
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski

Źródło: mma.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj