„Wszędzie były kobiety. Chodziłem po domu Floyda, to było bardzo surrealistyczne ”: Opowiada były reprezentant Anglii, gwiazda Newcastle – Kieron Dyer. Zawodnik wyjaśnił jak trafił na gigantyczną imprezę Mayweathera po walce z Miguelem Cotto.

Kariera piłkarza została zrujnowana i musiał ją zakończyć przez liczne kontuzje, które się ujawniały. Kieron oprócz piłki nożnej od lat kocha boks. Widział na żywo kilkadziesiąt pojedynków. Leciał specjalnie między innymi do Las Vegas, aby zobaczyć, jak Floyd Mayweather pokonuje – Ricky’ego Hattona, Miguela Cotto i Manny’ego Pacquiao.

Po walce Floyda z Cotto miała miejsce ogromna impreza!

Na gali obecny był mój kolega z czasów gry w West Hamie United, Carlton Cole. To on zapoznał mnie z 50 Centem, który zaproponował mi udział w celebracji w domu Mayweathera – powiedział były reprezentant Wielkiej Brytanii. To tak trafił do rezydencji Floyda wartej 9,5 miliona dolarów.

Przemawiając w podcast’cie Golf Life, 41-latek wyjaśnił: „Na walce Cotto był jeden z naszych znajomych, którego znaliśmy. Jest naprawdę blisko mojego kolegi Carltona Cole, był kiedyś DJ’em dla 50 Centa.

„Oczywiście 50 Cent i Floyd byli kiedyś najlepszymi kumplami. Po walce dzwoni do mnie i pyta, co robię.

„Mówię, że prawdopodobnie pójdę do jednego z dużych klubów w Vegas, ale on chce, żebym się z nim spotkał, wszyscy wracają do domu Floyda”

Spotkałem się wiec z nimi i tym samym znalazłem się w domu „Moneya”. Było w nim około 200 osób.

Miał wszystkie pasy na stole, prawie go nie było widać. Wszędzie były kobiety. Chodziłem po domu Floyda, to było bardzo surrealistyczne.” – powiedział zawodnik.

Od tego czasu Mayweather kupił kolejną rezydencję w Las Vegas za 10 milionów dolarów. Posiada 11 sypialni i 14 łazienek. Do dyspozycji gości są baseny wewnętrzne i zewnętrzne oraz dwa wolnostojące garaże czterostanowiskowe.

Ma również dom za 25 milionów dolarów w Los Angeles, w którym znajduje się sklep ze słodyczami, 12-miejscowe kino i stojak na wino z 225 butelkami.

Mayweather Jr stoczył 50 pojedynków w zawodowej karierze i wszystkie wygrał.

Źródło: Mail Online

Przeczytaj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj