Fot. awantura na konferencji przed FAME MMA

Na konferencji przed 7 edycją gali FAME MMA pomiędzy Najmanem, a Don Kasjo doszło do ostrej wymiany zdań, która o mało nie przerodziła się w awanturę.

„El Testosteron” powiedział, że Adrian Polak wygrał w kontrowersyjnym pojedynku z Don Kasjo. Gdy te słowa usłyszał Kasjusz od razu się odpalił – „Ty też widziałeś wygraną Polaka debi** jeb***? Jak Najman widział wygraną Polaka, to jesteś petem do szczania” – krzyczał Kasjo.

Przeczytaj również:

Najman wyzwał go do starcia na konferencji! Powiedział, że wyjaśni go w 10 sekund! „Włączcie zegarki i umawiamy się na 10 sekund. Chcesz się sprawdzić? Chodź to kur*** zrobimy. 10 sekund, teraz, 10 sekund” – wołał Najman.

Don Kasjo w wywiadzie udzielonym po konferencji, wyznał, że „zagotował się”, gdyż nie podoba mu się zachowanie Marcina Najmana.

Nie lubię po prostu takiego atencjowania się, oszustwa, dzieci manipulowania. Może mnie dużo osób nie lubić, bo wolę kierować się według swoich zasad niż udawać jak te niektóre pajace jeba*e – powiedział Kasjusz Życiński.

Przeciwnik Najmana jest także pewny swojej wygranej – Jak myśli, że mnie tą masą gówna trafi, to mu pokażę, jak go szybko znokautuję – dodał Don Kasjo z przekonaniem, że do zakończenia walki dojdzie prawdopodobnie w pierwszej rundzie.

Źródło: mma.pl

Przeczytaj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj