Mike Tyson zapowiada, że jeśli nadejdzie okazja to znokautuje Roy’a Jonesa Jr. „Nie mogę się doczekać odzyskania mojej chwały”

Opublikowane 2 sierpnia 2020, 15:21
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
fot. Materiały prasowe

Mike Tyson: Jeśli nadejdzie okazja – znokautuję Roya Jonesa!

Były niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej Mike Tyson będzie dążył do zwycięstwa przez nokaut, jeśli nadarzy się taka okazja w walce z Royem Jonesem Jr.

54-letni Tyson powróci na ring po raz pierwszy od 2005 roku. 12 września zmierzy się z 51-letnim Jonesem w ośmiorundowej walce pokazowej.

Kalifornijska Komisja będzie nadzorować walkę i dała jasno do zrozumienia, że ​​Tyson i Jones wezmą udział w czymś, co będzie bardziej „twardym sparingiem” – i nie chcą, aby wchodzili na ring z zamiarem nokautu.

Ale według Tysona będzie zupełnie inaczej.

Jeśli będzie miał okazję znokautować Jonesa – nie wycofa się.

Szukaj i niszcz – nie mogę się doczekać odzyskania mojej chwały” – powiedział Tyson TMZ Sports. „Jeśli nadarzy się okazja [pójdę po nokaut], zawsze jej szukam. Chodzi tutaj o bijatykę, oto mi chodzi”

W niedawnym wywiadzie były mistrz wagi ciężkiej George Foreman wyraził swoje zaniepokojenie powrotem Tysona w jego wieku.

Sam Foreman przeszedł na emeryturę w wieku 28 lat, a następnie wrócił po 10 latach. Został najstarszym mężczyzną, który zdobył tytuł wagi ciężkiej w wieku 45 lat, a w 1997 roku przeszedł na emeryturę na dobre w wieku 48 lat.

Nie martw się o nas. Foreman nie martwił się o to, że zostanie zraniony, kiedy szykował się do powrotu” powiedział Tyson.

Obaj jesteśmy profesjonalistami. Wiemy, jak sobie radzić i cokolwiek się stanie, wydarzy się”.

Jones przeszedł na emeryturę w 2018 roku. Zdobył tytuł wagi ciężkiej w 2003 roku.

Źródło: Boxing Scene

Przeczytaj również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments