Roy Jones Jr. będzie chciał znokautować Tysona potężnym prawym. Opublikował nagranie z treningu.

fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2020, 15:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. YouTube

Roy Jones Jr. opublikował kolejne nagranie ze swoich przygotowań do wielkiej walki z Mike’em Tysonem, która odbędzie się 12 września w Kalifornii.

Roy Jones Jr pomysł walki z Tysonem komentował następująco: ,,Nie potrafiłbym odmówić takiego pojedynku. Mike Tyson jest legendą i dla niego wróciłbym ze sportowej emerytury. Nie miałem zamiaru wracać i walczyć ponownie, ale dla dobra Mike’a zgodzę się zrobić wyjątek. Zgłaszało się do niego wielu chętnych, a on wybrał mnie, jak więc mógłbym mu odmówić?

Zobaczcie najnowsze wideo z przygotowań:

Mike Tyson (50-6, 44 KO) zakończył swoją dwudziestoletnią karierę w czerwcu 2005 roku, ponosząc porażkę w szóstej rundzie z Kevinem McBride’em.

Przeczytaj również: Kto płaci więcej w polskim MMA?

Do ringu wraca po 15 latach. Jego przeciwnik – Roy Jones Jr ostatnią walkę stoczył w 2018 roku zawalczył ze Scottem Sigmonem na gali w Pensacoli, USA, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską.

Przypomnijmy, że Tyson dostał między innymi propozycję na walkę z Bob Sappem. Oprócz tego federacja Bare Knuckle Fighting Championship zaoferowała Tysonowi pojedynek na gołe pięści. Na stole leżało 20 milionów dolarów, jednak Mike odmówił!

Źródło: Boxing Scene

Przeczytaj również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments