Paige VanZant będzie walczyć na gołe pięści? Zawodniczka negocjuje warunki umowy z BKFC

0
Fot. Paige VanZant, mat. prasowe
Fot. Paige VanZant, mat. prasowe

Paige VanZant (MMA 8-5) po niedawnym wygaśnięciu jej kontraktu z UFC nie jest związana z żadną organizacją. Amerykanka obecnie negocjuje warunki umowy z BKFC. 

Zawodniczka ostatnie starcie dla UFC stoczyła 11 lipca. VanZant przegrała przez poddanie z Amandą Ribas. Była to czwarta porażka w ostatnich sześciu walkach. 

VanZant od dłuższego czasu narzekała także na zarobki, które według niej nie były odpowiednio wysokie. Jak sama wyznała, więcej zarobiła na „Tańcu z Gwiazdami”, niż na wszystkich walkach w UFC, w związku z czym zapowiedziała, że zamierza sprawdzić swoją wartość rynkową i spróbować zawalczyć w nowej organizacji.

Dana White również nie ukrywał, że nie zamierza zainteresowany kontynuowaniem współpracy z VanZant.

Kiedy mówisz te wszystkie rzeczy, że nie zarabiasz wystarczająco dużo, a przy tym jesteś niekonsekwentna, walczysz raz na rok, masz mnóstwo kontuzji, a potem zostajesz zmiażdżona w pierwszej rundzie w oktagonie, to tak, zdecydowanie powinnaś przetestować swoją wartość na wolnym rynku. – powiedział prezydent UFC 

O jej negocjacjach z Bare Knuckle Fighting Championship poinformował dziennikarz jako pierwszy Mike Russel. Być może już niedługo zobaczymy, jak kolejna zawodniczka z UFC staje do walki na gołe pięści.

Źródło: Sportowe Fakty

Przeczytaj również:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments