Don Kasjo o walce z Parke – „Jeżeli on mnie pokona, to ja znikam z internetu”

Fot. Norman Parke / Don Kasjo
Opublikowane 4 sierpnia 2020, 14:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Norman Parke / Don Kasjo

Po konferencji prasowej przed FAME MMA 7 na listę osób, z którymi chciałby, zmierzyć się Don Kasjo trafił zawodnik z Irlandii Północnej – Norman Parke.

Kasjusz Życiński zdradził, że chciałby wejść ze „Storminem” do klatki i zmierzyć się z nim w formule bokserskiej. Parke podpadł Don Kasjo po tym, jak zaprzyjaźnił sie z Krystianem Wilczakiem. Konflikt pomiędzy Życińskim i „Krychą”  trwa już od dłuższego czasu.

Przeczytaj również:

 Don Kasjo wspomniał także o komentarzu, w którym Parke napisał, że chciałby się zmierzyć z Kasjuszem w formule bokserskiej – Chętnie kur*a, Norman Pałka zapraszam cię, lewą ręką cię rozpierdo*ę – odpowiedział Polak. 

Jego potencjalny rywal szybko zareagował na tą wypowiedź. Na swoim Facebooku Parke napisał:

Ten lachociąg zostanie ROZJEBANY w swojej dyscyplinie, czyli w boksie bo jakby to było MMA to bym go zamordował

Życiński nie odpuścił okazji na odpowiedź i ostro zareagował na wpis Irlandczyka.

„Jeżeli Norman Pałka to nie jest kolejny zjeb, aby tylko krzyknąć i nabić sobie rozgłosu, bo wiedzą, że jak mnie zaczepia, to będzie największy rozgłos. Norman Pałka jak wszędzie widzę, na social mediach wypisujesz, że rozj**iesz mnie w boksie, to ja oficjalnie mówię, przyjmuje te twoje wyzwanie na FAME MMA 9. Wy twierdzicie, że on się po mnie przejdzie, bo jest gwiazdą UFC? To ja mu pokażę jak gwiazda FAME MMA jedyny niepokonany rozpi**doli gwiazdę UFC. Jeżeli Norman Pałka dotrzyma słowa i podpisze kontrakt, zawalczy w boksie na FAME MMA 9. Jeżeli on mnie pokona, to ja znikam z internetu. Ja jestem w 100% przekonany, że go rozp**rdole w tym, w czym mnie wyzwał, więc Norman Pałka ja przyjmuję i zapraszam cię ro**urwie jak zwykłą irlandzką k**we.”

Źródło: mma.pl

Przeczytaj również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments