Piotr Szeliga: „Interesują się mną zagraniczne federacje. Chętnie zmierzyłbym się z Popkiem.”

fot. Polsat Sport / Twitter
Opublikowane 4 sierpnia 2020, 19:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Polsat Sport / Twitter

Trener personalny Piotr Szeliga (1-0) wygrał swoją pierwszą walkę z Krystianem Pudzianowskim (1-1) na gali FEN 28. Brat Pudziana przez zmęczenie nie wyszedł do trzeciej rundy. Szeliga pojawił się na ostatniej konferencji przed galą FAME MMA 7, gdzie udzielił wywiadu dla portalu sporty-walki.org. W wywiadzie powiedział między innymi, że interesują się nim między innymi dwie zagraniczne federacje!

Szeliga po wygranej nad Pudzianem dołączył do ekipy Artnox Fight Sport, którą zarządza Artur Gwoźdź. Nadal nie wiadomo jednak dla jakiej organizacji zawodnik zawalczy w kolejnym starciu. W rozmowie z portalem fightsport.pl ujawnił, że do właściciela Artnox’u odzywała się nawet największa organizacja w Polsce, mianowicie KSW. Oznacza to, że być może zawodnik wybierze właśnie walkę dla tej federacji.

Piotr Szeliga spytany o najbardziej elektryzujące starcie na FAME MMA 7. Szeliga odpowiedział, że czeka na walkę Stiflera z Popkiem Monsterem. „Walka Dawida z Goliatem. Ja jestem za Stiflerem. Chce zobaczyć jak to będzie wyglądać. Jestem za Stiflerem bo nie pałam sympatią do Popka. Wręcz chętnie zmierzyłbym się z nim w octagonie. Byłby to fajny pojedynek sportowy, jak i dla widowni – byłoby tam dwóch ciężkich chłopów, którzy chcą sobie urwać głowę.”

„Tak jak mówię, mogę się bić z każdym. Wychodzę, robię swoje. Chciałbym aby Popek był moim docelowym przeciwnikiem. Jeszcze nie podpisałem żadnego kontraktu na ten moment, więc zobaczymy co się będzie działo.” – powiedział Szeliga w rozmowie ze sporty-walki.org

„Trenuje profesjonalnie od miesiąca. Ciężko powiedzieć, żebym wyszedł do gościa, który jest sportowcem i z nim walczył. Takie walki freak fightowe mogłyby być dla mnie walkami na przetarcie. Była propozycja walki z Erko Junem, zobaczymy jak to będzie wszystko wyglądać”.

Źródło: sporty-walki.org

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments