fot. Materiały prasowe / Fame MMA

Popek Monster wziął udział w programie FAME CAGE, w którym rozmawiał z dziennikarzem Arkadiuszem „Pan” Pawłowskim. Raper odpowiadał na pytania fanów, którzy mogli je wysłać za pośrednictwem SMS’a.

Jedno z pytań dotyczyło między innymi Marcina Najmana, który wypowiedział się o Popku, że jest narkomanem i pijakiem. „Każdy się może wypowiedzieć na mój temat, na dzień dzisiejszy pijakiem i narkomanem nie jestem. A co do walki z Najmanem może z Marcinem Najmanem zawalczę, jeżeliby zechciał” – powiedział raper.

Następnie padło pytanie odnośnie walki z Jongmenem, który po konferencji prasowej Fame MMA nagrał film na Instagramie, gdzie zapowiedział, że chętnie zawalczy z Popkiem.

Co odpowiedział Popek? „Nie znam kolesia to jest raz, więc się nie mogę wypowiedzieć. Nie kojarzę go ani jako artysty, ani jako fightera. Nie widziałem nawet filmiku”

Popek Monster powiedział również, że z miłą chęcią zawalczyłby z Borixonem, jeśli ten by się pisał na taki sportowy pojedynek.

Popek Monster do walki przygotowuje się pod okiem Siergieja Moroczyńskiego w klubie Sidorenko Boxing Łomianki. Jak czytamy na stronie klubu Popek – „nie ma lekko, krew i pot!, – łez nie było”.

Na jednej sali z Popkiem trenuje również Aleksandra Sasha Sidorenko – polska i ukraińska bokserka, mistrzyni Ukrainy w boksie, zawodowa mistrzyni Europy w boksie, która skomentowała, że widzi jak trenuje Popek i myśli, że raper ma serce do walki.

Zdjęcia z treningów Popka zobaczycie tutaj.

Walka wieczoru:

Paweł „Popek” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Karta główna:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Dario Lew” Kaźmierczuk
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa (pojedynek K-1)
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Marta „Martirenti” Rentel
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs Mariusz „Hejter” Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj