foto:beinsports

Sergio Martinez, były mistrz świata wagi średniej wraca na ring. 45-letni były dominator kategorii do 160 funtów po ponad 6 latach wraca między liny walką z raczej anonimowym Jose Miguelem Fandino (15-6, 8KO).

Martinez (51-3-2, 28 KO) zasiadał na tronie wagi średniej przez ponad 4 lata, aż do pamiętnej walki z Miguelem Cotto w czerwcu 2014 roku. Maravilla został zdeklasowany przez swojego rywala, dodatkowo odnosząc poważną kontuzję kolana. Obecnie zapewnia jednak, że z nogą wszystko w porządku i jest gotowy wrócić do rywalizacji. Walka odbędzie się 21 sierpnia w Hiszpanii. Główny bohater zapewnia, że jeszcze raz wejść na szczyt, a nie wraca wyłącznie dla pieniędzy. – Chcę wyzwań, chce przeżyć przygodę. Nie wracam dla zarobku, nie jestem bankrutem. Można powiedzieć, że walka 21 sierpnia będzie albo początkiem czegoś pięknego, albo końcem – powiedział Argentyńczyk w rozmowie z Rodrigo Tamagnim cytowany przez BoxingScene.com

Serio Martinez w swojej karierze pokonywał takich zawodników jak Kelly Pavlik, Paul Williams, Julio Cesar Chavez Jr czy Martin Murray.

Źródło: BoxingScene.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj