fot. Instagram

Powrót na ring Mike’a Tysona (50-6, 44 KO) zbliża się wielkimi krokami. Starcie legend i walka z Roy’em Jones’em Jr (66-9, 47 KO) odbędzie się już 12 września! Tacy pięściarze jak Iron Mike rodzą się naprawdę bardzo rzadko – i ciężko powiedzieć czy w ogóle doczekamy się jeszcze takiej maszyny do nokautowania. 

Niespotykana siła, dynamika, balans i te dewastujące ciosy podbródkowe! Tyson w całej swojej karierze setki razy wysyłał swoich rywali na deski i przychodziło mu to z wielką łatwością. 

Na 50 zwycięstw, aż 44 odniósł przed czasem. Według wielu Mike był jednym z najmocniej bijących pięściarzy w historii boksu, a to wszystko przy wzroście zaledwie 178 cm i przeciętnej wadze nie przekraczającej nawet 100kg!

O sile ciosu Mike’a Tysona wypowiedział się również były mistrz wagi półśredniej UFC – Tyron Woodley.

“Studiowałem jego ciosy bardzo uważnie. Obejrzałem wiele filmów z walk zarówno Tysona, jak i Jonesa Juniora. Uważam, że Mike Tyson ma taką moc w rękach, że jak kogoś trafi, to ten od razu upada. I to ma taki cios bez względu na to, w jakim jest wieku. Nie widzę możliwości, by nie trafił w końcu Jonesa Juniora.

To jest ogromna moc w rękach. Powinni stawiać przed nim największych pedofilów świata i pozwolić, by Mike uderzył ich raz. Byłoby po sprawie, tak mocny ma cios.” [cytat mma.pl]

Przeczytaj również:

“Oczywiście Jones Junior ma szansę w tej walce. Może spróbować zabrać mu trochę tlenu, ale nie sądzę, by Roy Jones Junior był w lepszej formie fizycznej, wiesz?” – Powiedział Tyron Woodley w rozmowie z Mike’em Swickiem [cytat mma.pl].

Źródło: mma.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj