Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Starcie legend przesunięte w czasie. Walka Tyson – Jones Jr jednak 28 listopada?

Opublikowane 10 sierpnia 2020, 17:40
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: ringtv.com

Kibice boksu czekają na walkę pokazową pomiędzy Mike’m Tysonem (50-6, 44 KO) a Royem Jonsem Jr’em (66-9, 47 KO). Pierwotnie pojedynek miał odbyć się we wrześniu, teraz jednak za pośrednictwem magazynu The Ring dowiadujemy się, że będziemy musieli poczekać na to wydarzenie aż do 28 listopada.

Miejsce walki pozostaje niezmiennie – odbędzie się w Carson w Kalifornii. Kibice będą mogli to zobaczyć w systemie PPV oraz na platformie Triller, która obecnie produkuje 10-częściowy serial dokumentalny.

Źródła podają, że walka została przeniesiona, ponieważ zespół Tysona uważał, że może zmaksymalizować przychody poprzez zmianę harmonogramu. Niedawno odbyło się spotkanie obu stron i Jones zgodził się na zmianę. Dodatkowo VADA rozpoczęło negocjacje w celu przeprowadzenia losowych testów dla zawodników na obecność narkotyków.

54-letni Mike Tyson to najmłodszy mistrz świata w wadze ciężkiej w historii. Słynący z nokautującego uderzenia “Iron Mike” uważany jest za jednego z najlepszych “ciężkich” w historii. Na ring wraca po ponad 15 latach przerwy. Trzy lata młodszy Roy Jones Jr to mistrz świata w wadze średniej, super średniej, półciężkiej oraz ciężkiej. Przez wielu uznawany za najlepszego zawodnika w historii dyscypliny.

Źródło: ringtv.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments