Peter Fury: W kolejnych walkach Hughie Fury’ego zobaczycie nową jakość!

Opublikowane 11 sierpnia 2020, 20:30
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Żródło: skysports.com

Peter Fury, ojciec i trener byłego pretendenta do pasa WBO wagi ciężkiej Hughie Fury (24-3, 14 KO), liczy na to, że jego syn wejdzie na światowy poziom w nadchodzących miesiącach.

Hughie ostatni raz w ringu pojawił się w marcu, kiedy to w zaledwie 3 rundy rozprawił się z bardzo przcieciętnym Pavelem Sourem. Był to powrót po porażce w walce z Aleksandrem Povetkinem w sierpniu 2019 roku.

25-letni Anglik przegrywał w swojej karierze tylko z zawodnikami ze ścisłej czołówki. Po za Povetkinem, przegrał też w październiku 2018 roku z Kubratem Pulevem, aktualnym rywalem Anthonego Joshuy oraz z Josephem Parkerem we wrześniu 2017, w walce w której stawce był pas mistrza świata federacji WBO. Wszystkie porażki były punktowe.

Peter Fury czuje, że jego syn zaczął pokazywać swój prawdziwy potencjał na początku tego roku, a jego następna walka pokaże wszystkim, że należy do tego samego poziomu co najlepsi w wadze ciężkiej.

„Mamy nadzieję, że zobaczymy Hughiego prawdopodobnie w listopadzie lub na początku grudnia. Mam nadzieję, że uda mu się wziąć udział w dobrej, znaczącej walce. Jest dojrzały, jest w wadze ciężkiej, a także uderza z dużą siłą. Musimy spojrzeć w przyszłość i myślę, że w jego następnej walce ludzie się obudzą i zobaczą, że w końcu przybył . – powiedział Peter Fury. Sky Sports.

Hughie Fury to kuzyn Tysona Furego, dwukrotnego mistrza świata, aktualnego posiadacza pasa WBC.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments