Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Mateusz Gamrot zdradził co dalej po ostatniej walce dla KSW!

Fot. Mateusz Gamrot
Opublikowane 12 sierpnia 2020, 19:41
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. KSW

Dziś została ogłoszona walka wieczoru gali KSW54, która odbędzie się już 29 sierpnia. Mateusz Gamrot (16-0) w mistrzowskim starciu kategorii lekkiej zmierzy się z niepokonanym Shamilem Musaevem (14-0). Tak w wywiadzie dla portalu MMA Rocks “Gamer” mówi o swoim najbliższym rywalu:

“Musaev jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale walczy dość chaotycznie i można dostrzec u niego luki w prowadzeniu starcia. Potrafi jednak zaskoczyć backfistem, którym nokautuje rywali. Ma dobrą stójkę i parter, więc będzie to walka przekrojowa. Jak do tej pory Musaev nie sprawdził się jeszcze jednak na pięciorundowym dystansie. Zamierzam więc zaciągnąć go na głęboką wodę i sprawić, że nie wytrzyma tempa walki.”

Gamrot po wypełnieniu kontraktu z KSW nie wyklucza niczego i zdradził co zamierza zrobić po walce z Musaevem:

“Na razie to jest moja ostatnia walka w kontrakcie i stanę się wolnym zawodnikiem. Chcę jednak wysłuchać wszystkich ofert, ze wszystkich innych organizacji i myślę, że wybiorę tą najlepszą dla mnie.”

Kudowianin na 17 zawodowych walk dla organizacji KSW w ciągu 7 lat stoczył 13 pojedynków – wygrał wszystkie, jedna walka z Normanem Parke została uznana za NC. Czy starcie nr 14 w KSW będzie ostatnim Gamrota dla polskiej organizacji? Czas pokaże i najwcześniej dowiemy się tego we wrześniu.

źródło: MMARocks

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments