Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Miguel Cotto przekłada gale swojej grupy promotorskiej. Powodem pandemia koronawirusa

Opublikowane 12 sierpnia 2020, 23:37
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: nyfights.com

Legenda boksu zawodowego Miguel Cotto (41-6, 33 KO) z powodu pandemii koronawirusa musiał przełożyć organizacje gali zaplanowanej na 22 sierpnia w San Juan.

Grupa Miguel Cotto Promotions zdecydowała o przesunięciu całej gali na 17 października. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian. Decyzja została podjęta w związku z ostatnimi raportami Departamentu Zdrowia o koronawirusie, liczbie aktywnych przypadków i zgonach oraz fakt, że rząd nie zniesie restrykcji nałożonych na imprezy sportowe przez kilka najbliższych tygodni.

„Podjęliśmy tę decyzję ze względu na niepewność w kraju. Spodziewaliśmy się pozytywnych wiadomości od gubernatora 1 sierpnia, co się nie wydarzyło. Do wydarzenia pozostało 10 dni, a ponieważ nie mamy potwierdzenia od rządu, że będziemy mogli promować wydarzenie, podjęliśmy decyzję o jego odwołaniu ”– powiedział Héctor Soto, wiceprezes Miguel Cotto Promotions .


Soto dodał ponadto, że Danielito Zorrilla i Oscar Collazo będą nadal głównymi bohaterami przełożonej gali. Miejsce wydarzenia pozostanie niezmienione: Pedrín Zorrilla Coliseito w San Juan.

Miguel Cotto to jeden z najwybitniejszych pięściarzy w historii Puerto Rico. 40-letni obecnie były mistrz świata pokonywał w swojej karierze między innymi Zaba Judah, Shane’a Mosley’a czy Sergio Martineza w walce o pas kategorii średniej federacji WBC. Ostatnią walką, którą stoczył był pojedynek z Sadamem Alim w 2017 roku, dość niespodziewanie przegrany.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments