Travis Kauffman: Jeśli przegram z Wallinem, przechodzę na emeryturę. On bazuje na przegranej z Furym

0
Źródło: realcombatmedia.com

Travis Kauffman (32-3, 23 KO) jest przekonany, że wygra swoją najbliższą walkę z Otto Wallinem (20-1, 13 KO). Amerykanin jest tak przekonany, że w sobotę wieczorem pokona Szweda, że obiecał przejść na emeryturę, jeśli przegra.

„Opublikowałem to w mediach społecznościowych i teraz to potwierdzam – jeśli nie pokonam Otto Wallina, przejdę na emeryturę” – powiedział Kauffman dla BoxingScene.com. „A oto dlaczego: mam o wiele większe doświadczenie i znacznie większe możliwości niż Otto Wallin. On zasłynął tylko tym, że ładnie przegrał z Tysone Furym. Do tego momentu był całkowicie anonimowy”

Wracający po porażce z Luisem Ortizem dodał – Nigdy nie chciałem przegrać dwóch walk z rzędu. Mówię to od początku mojej kariery – jeśli kiedykolwiek przegram dwie walki z rzędu, to już koniec. Są jeszcze pieniądze do zarobienia, ale wiem, że jeśli z nim przegram, minie dużo czasu, zanim będę miał kolejną szansę. I bądźmy szczerzy, nie będę młodszy. Po tej walce będę miał 35 lat i robię to zawodowo od 15 lat. Chcę tam wyjść, wygrać, dostać kolejną dużą walkę za duże pieniądze.

Walka Wallin-Kauffman odbędzie się 15 sierpnia w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Transmisję przeprowadzi telewizja Showtime.

Źródło: boxingscene.com

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie