Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Artur Szpilka obala przeciwnika podczas sparingu. Szykuje się debiut w KSW?

fot. Twitter
Opublikowane 14 sierpnia 2020, 10:12
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
fot. Twitter

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że już wrócił do treningów i na sali spotkał się ze swoim nowym trenerem Andrzejem Liczikiem. Na początku kwietnia pięściarz z Wieliczki przeszedł poważny zabieg operacji barku i z tego powodu czekała go 4 miesięczna przerwa w treningach. Jak potwierdził z ręką jest już coraz lepiej.

Wczoraj Artur Szpilka opublikował między innymi zdjęcie, na którym widzimy go w klatce w Warszawskim Centrum Atletyki podczas sparingów z Janem Błachowiczem!

fot. Instagram

Na nagraniu, które udostępnił wieczorem “Szpila” zaprezentował efekty wyżej wymienionego sparingu. Jak widać w klatce nie było miejsce na zabawę!

fot. Instagram

Swoją ostatnią walkę „Szpila” stoczył w marcu wracając po latach do kategorii cruiser i w mocno kontrowersyjnych okolicznościach wygrał z Siergiejem Radczneko (7-6, 2 KO). Szpilka i jego promotor zapewniali, że na pewno dojdzie do rewanżowego starcia, ale na dzień dzisiejszy jest bardzo daleko od tego.

Artur Szpilka opublikował nagranie, w którym sparuje z Maciejem Sulęckim. W pewnym momencie “Szpila” obalił “Stricza”, a walka przeniosła się do parteru! Wymowne jest również oznaczenie jednego z współwłaścicieli KSW – Martina Lewandowskiego.

Czy Szpilka zadebiutuje w formule MMA, a jak tak to kiedy i kto byłby jego potencjalnym rywalem? Przypomnijmy, że już pod koniec miesiąca w KSW zobaczymy Izu Ugonoha (0-0 MMA), który po swojej ostatniej porażce w zawodowym boksie postanowił przejść do największej organizacji w Polsce.

https://twitter.com/szpilka_artur/status/1293933826872246274?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1293933826872246274%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fmma.pl%2Fartur-szpilka-w-mma-jest-fragment-sparingu-wideo%2F

Arturowi została już tylko jedna walka do wypełnienia kontraktu z grupą Knockout Promotions i po niej stanie się wolnym zawodnikiem. Na ring powinien wrócić pod koniec tego roku.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments