sobota, 19 czerwca, 2021
Strona głównaPiłka NożnaFC Barcelona upokorzona. Robert Lewandowski strzela gola na 6:2 w meczu z...

FC Barcelona upokorzona. Robert Lewandowski strzela gola na 6:2 w meczu z FC Barceloną. [WIDEO]

W meczu pomiędzy FC Barceloną, a Bayernem Monachium padło aż 10 bramek! W 82 minucie na 6:2 strzelił Robert Lewandowski.

Co ciekawe już w pierwszej połowie spotkania padło 5 goli.

Bayern wygrywa do 90 minuty 8 do 2! Media komentują dzisiejszy mecz następująco – „Mistrzowie Niemiec zdeklasowali, rozbili, zmiażdżyli wicemistrzów Hiszpanii.” To była po prostu deklasacja i ogromna różnica w poziomie gry. W półfinale Bayern zagra ze zwycięzcą meczu Manchester City – Lyon, który odbędzie się już w sobotę.

Pierwsza bramka, która padła w meczu z Bayernem na korzyść FC Barcelony to ta… samobójcza strzelona przez Alabę! Drugiego gola strzelił Suarez.

Goli na korzyść Bayernu padłoby zapewne o wiele więcej, gdyby sytuacje, których nie wykrzystał między innymi Lewandowski, Mueller, czy Kingsley Coman, który na murawę wszedł w drugiej połowie. Zobaczmy pierwszego gola w meczu i asystę Roberta Lewandowskiego. Już w 3 minucie meczu!