Sobota, 18 Maja, 2024

Menadżer Akopa Szostaka o jego przyszłości w MMA- “Nie zamykamy się na nic”

Fot. Akop Szostak, mat. prasowe
Opublikowane 14 sierpnia 2020, 14:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Akop Szostak, mat. prasowe

Akop Szostak w zawodowym MMA stoczył siedem pojedynków. Na swoim koncie ma trzy zwycięstwa. Ostatni pojedynek zawodnik stoczył w 2019 roku. 

Szostak w KSW walczył dwa razy. Jego debiutowy pojedynek został uznany za nieodbyty, gdyż Akop trafił swojego przeciwnika Jamie Sloane’a w oko. Fighter nie był w stanie kontynuować walki. W ostatnim starciu zawodnik przegrał z Erko Junem.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy zawodnik wróci do MMA. Jego menadżer Artur Ostaszewski w programie „Oktagon Live” poinformował, że Szostak aktualnie zmaga się z poważną kontuzją. 

Kontrakt z KSW wygasł. Akop na ten moment jest wolnym zawodnikiem. Na razie zmaga się z kontuzją i wszelkie rozmowy zawieszamy, bo nie wiemy, ile to może potrwać. Będziemy też szukać pomocy zagranicznej, medycznej, więc to jest raczej poważniejsza sprawa.

Ostaszewski przekazał również, że Szostak ma świadomość, iż w typowo sportowym MMA może niewiele osiągnąć. 

W tym roku właściwie na sto procent nie zobaczymy go w walce. Natomiast jest wolnym zawodnikiem. Rozmawialiśmy z Fame MMA, rozmawialiśmy z KSW, FFF. Nie zamykamy się na nic. Myślę, że dojrzeliśmy do tego, zwłaszcza Akop, że mistrzem stricte sportowych organizacji nie zostanie, więc po prostu trzeba robić „fun fighty”, a nie „sport fighty” i w tę stronę chcemy iść.”

Źródło: mmarocks.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments