Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Paige VanZant oficjalnie w nowej organizacji. Będzie walczyć na gołe pięści

Fot. Paige VanZant, mat. prasowe
Opublikowane 14 sierpnia 2020, 10:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Paige VanZant, mat. prasowe

Zawodniczka ostatnie starcie dla UFC stoczyła 11 lipca. VanZant przegrała przez poddanie z Amandą Ribas. Była to czwarta porażka w ostatnich sześciu walkach. 

VanZant od dłuższego czasu narzekała także na zarobki, które według niej nie były odpowiednio wysokie. Jak sama wyznała, więcej zarobiła na „Tańcu z Gwiazdami”, niż na wszystkich walkach w UFC, w związku z czym zapowiedziała, że zamierza sprawdzić swoją wartość rynkową i spróbować zawalczyć w nowej organizacji.

Dana White również nie ukrywał, że nie zamierza zainteresowany kontynuowaniem współpracy z VanZant.

Kiedy mówisz te wszystkie rzeczy, że nie zarabiasz wystarczająco dużo, a przy tym jesteś niekonsekwentna, walczysz raz na rok, masz mnóstwo kontuzji, a potem zostajesz zmiażdżona w pierwszej rundzie w oktagonie, to tak, zdecydowanie powinnaś przetestować swoją wartość na wolnym rynku. – powiedział prezydent UFC.

 Już jakiś czas temu wiadomo było, że zawodniczka negocjuje warunki umowy z nową organizacją. Teraz Bare Knuckle Fighting Championship potwierdziło, że Paige VanZant została oficjalnie zakontraktowana. Nie wiadomo na jakich warunkach przeszła do BKFC oraz kiedy odbędzie się jej debiutowa walka.

Źródło: mmarocks.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments