Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Zawodnicy MMA atakują Marcina Najmana. Jeden z nich chce walczyć z Najmanem na gołe pięści!

Opublikowane 14 sierpnia 2020, 15:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dariusz „Lew” Kazimierczuk już 5 września zawalczy na gali FAME MMA 7 z Marcinem Najmanem. „Lew” do walki przygotowuje się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego. Aktualnie cała ekipa przebywa na obozie treningowym na Mazurach, a dokładnie w  Bakałarzewie. Trener Okniński opublikował dwa nagrania ze sparingów „Lwa” przed walką z Najmanem. Zobaczycie je tutaj.

Pod ostatnim postem trenera Mirosława Oknińskiego wywiązała się istna awantura! Wszystko za sprawą komentarza Marcina Najmana, który na wideo ze sparingów “Lwa” zakpił między innymi z Marcina Naruszczki i zawodnika UFC – Michała Oleksiejczuka.

Na nagraniu widzimy sparing “Lwa”. Najman skomentował – “Mirek kogo Lew tak oprawił? Oleksiejczuka, czy Naruszkę?” Na odpowiedź zawodników nie było trzeba długo czekać. Marcin Naruszczka napisał – “Placku bardzo prosimy skupić się na swoich sprawach i przygotowaniach

Najman odpowiedział – “Placku skup się na sobie. Ode mnie to dwa hu*e na bok”. W rozmowę wtrącił się zawodnik Michał Pasternak, który w ostatnim czasie w perfekcyjnym stylu wygrał drugi turniej WOTORE 2. “Najman, zamknij już mordę”. – napisał Pasternak.

Marcin Najman w konwersacji wykorzystał słowa Naruszczki, który kilka lat temu miał pretensje do trenera Mirosława Oknińsiego.

Marcin Naruszczka jesteś zagubionym człowiekiem, który jeszcze nie tak dawno cisnął swojemu trenerowi. Nikt nikomu nie ubliżył wiec masz czas jeszcze się z tej konwersacji wycofać i zająć się sobą. Ja jestem emerytowanym sportowcem, który doskonale bawi się w Fame Mma. – skomentował “El Testosteron”.

Naruszczka odpowiedział – “ Marcin ja nie wyciągam i nie oceniam twoich walk i wypowiedzi a Ty ewidentne chciałeś ubliżyć mi i Michałowi nie wciągaj w nas w rozgrywki między tobą a Lwem bo to nie ta liga sportowa .A moje sprawy między Trenerem Mirkiem to nie twoja sprawa ale jak chcesz wiedzieć to trener ze wszystkiego się wywiązał i fakt wstyd mi za to że zagubiłem się i nie wierzyłem w jego deklaracje

W rozmowę wtrącił się Czarek Oleksiejczuk, brat Michała Oleksiejczuka – “Najman za to że obrażasz moich kolegów wyzywam Cię na walkę na gołe pięści w WOTORE”. Najman odpowiedział, że może walczyć ale tylko w FAME MMA, bo taki ma kontrakt.

Następnie Czarek Oleksiejczuk napisał do Najmana – “ Twoje największe osiągnięcie w karierze to zwycięstwo z Łazarskim Gladiatorem. A tak to wszystko w pape dostawałeś i odklepywaleś ciosy

Kolejne słowa do Najmana skierował Pasternak – “Marcin jesteś pajacem nie sportowcem. Którego największym osiągnięciem jest obrażanie innych… Więc tak jak wcześniej wspomniałem zamknij mordę”

„Daro Lew” swoją karierę rozpoczął, gdy miał 39 lat. Przegrał wszystkie walki, oprócz jednej – w której pokonał Dawida „Harnasia” Harasa z rekordem (0-20). Harnaś przegrał z „Daro Lew” w pierwszej rundzie. Co ciekawe z Kazimierczukiem na gali PLMMA 72 walczył również Szymon Kołecki, który wygrał po kilkudziesięciu sekundach.

Walka wieczoru:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe walki:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments