Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Jackson Marinez: W ogóle nie boję się mocy Rolando Romero. Wygram doświadczeniem

Opublikowane 15 sierpnia 2020, 20:21
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: boxingscene.com

Jackson Marinez (19-0, 7 KO) może nie jest wielkim puncherem, ale nie onieśmiela go też moc Rolando Romero (11-0, 10KO) .

Niepokonany dominikański pretendent wysoko ocenia swoje umiejętności i doświadczenie, które pomogą mu zneutralizować siłę ciosu Romero w ich 12-rundowej walce w sobotę wieczorem. Marinez i Romero będą walczyć o tymczasowy tytuł WBA w kategorii lekkiej.

„To utalentowany dzieciak z dużą mocą” – powiedział Marinez podczas wirtualnej konferencji prasowej Showtime w środę. „Ale ja wcale nie boję się jego mocy”. Romero odpowiedział na to: „To będzie bardzo brutalny nokaut, jeden z najgorszych nokautów, jakie kiedykolwiek widziano w tym sporcie”. 29-letni Martinez zlekceważył brawurę Romero: “Jego opinia to jedno, a co innego wydarzy się w sobotni wieczór”.

Marinez walczył prawie wyłącznie na Dominikanie i pokonał tylko jednego niepokonanego zawodnika, odkąd został zawodowcem. W tej walce Marinez pokonał Braynera Vazqueza (wtedy 5-0) przez niejednogłośną decyzję w kwietniu 2016.

Showtime wyemituje walkę Romero-Marinez po walce otwarcia – 10-rundowym pojedynku wagi ciężkiej, w którym Szwed Otto Wallin (20-1, 13 KO, 1 NC) zmierzy się z Travisem Kauffmanem (32-3, 23 KO, 1 NC).

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments