Robert Lewandowski skomentował mecz z FC Barceloną. “W niektórych momentach…”

przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

To był szalony mecz! Już w pierwszej połowie ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną, a Bayernem padło pięć bramek. Cztery z nich wpadły na konto Bayernu. Finalnie drużyna z Monachium rozgromiła 8:2 FC Barcelonę.

Robert Lewandowski w meczu zaliczył jedną asystę przy golu Thomasa Muellera już w czwartej minucie spotkania. Nie mogło obejść się bez gola Polaka, jednak na trafienie do bramki musieliśmy czekać aż do 82. minuty, wtedy Lewandowski strzelił na 6:2.

Robert Lewandowski skomentował szalony mecz na Twitterze: “W niektórych momentach, po prostu brakuje słów…”

Jeden z zawodników Barcelony – Gerard Pique w wywiadzie po meczu powiedział, że w klubie potrzeba rewolucji. – “Potrzeba zmian.. nie mówię tu o trenerze czy piłkarzach. Mogę odejść jako pierwszy., jeśli to wprowadzi świeżą krew”.

Przypomnijmy, że już dzisiaj odbędzie się mecz Manchesteru City z Lyonem. Bayern zmierzy się w półfinale ze zwycięzcą tego meczu. Początek spotkania o godzinie 21:00.

Do śmiechu z pewnością nie jest wszystkim związanym z FC Barceloną. Hiszpańskie media w ostrych słowach komentują porażkę drużyny.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że z klubu prawdopodobnie odejdzie dyrektor sportowy Ric Abidal i dyrektor generalny Oscar Grau! Kontrakt rozwiązany zostanie również z trenerem Quique Setien’em.

Niektóre decyzje zostały już podjęte, a niektóre zostaną podjęte niebawem. Od przyszłego tygodnia zaczniemy to przepracowywać. Na gorąco lepiej nie podejmować pochopnych decyzji, to czas na zastanowienie – mówił Prezes Barcelony Josep Maria Bartomeu po meczu.

Źródło: Twitter / Sport.pl