Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Paweł mnie rozczarował” – Popek zakończył współpracę z legendą Muay Thai

Opublikowane 16 sierpnia 2020, 14:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Andrei Mołczanow, dziewięciokrotny mistrz świata w tajskim boksie w rozmowie z portalem Sport.pl skomentował niezbyt udaną współpracę z Popkiem, który przygotowuje się do gali Fame MMA.

Paweł mnie rozczarował, więc po dwóch, trzech miesiącach przestaliśmy trenować. Mamy różne podejście do życia i do obowiązków, więc rozczarował mnie na dwóch poziomach. Płynie od niego zła energia. Trenuję tylko tych, u których widzę ambicje. Paweł nie przykładał się do treningów, tak jak tego wymagałem. To jest artysta, więc ma kolorowe życie. Problem w tym, że nie da się tego kolorowego świata połączyć ze sportem, gdzie dyscyplina i ciężka praca są bardzo ważne. On nie ma ambicji sportowca. Jestem Snoop Doggiem tego sportu, a Popek tylko Popkiem – powiedział Mołczanow dla portalu Sport.plNie pracowałem z nim dla pieniędzy. Mówiłem, żeby pensje dla mnie przekazał na cel charytatywny. Skończyłem w Mińsku psychologię, więc chciałem z nim pracować, bo był intrygujący. Ale wyznajemy inne wartości. Trochę mi przykro, bo 12 lat temu naprawdę niektórzy wiązali z nim nadzieje. Bił się na galach Cage Warrior. Dziś mu zostały tylko walki z celebrytami. Problem tych gal polega na tym, że są tam nierówne walki. Na KSW też bywają freak fighty, ale w nich trudno przewidzieć zwycięzcę. Na FAME jest wiele walk, gdzie są murowani faworyci. Pomijając niski poziom sportowy, to nie ma tam zbyt wielu emocji – dodał trener.

https://www.instagram.com/p/B-trDbeh62B/?utm_source=ig_web_copy_link

Popek Monster do walki przygotowuje się teraz pod okiem Siergieja Moroczyńskiego w klubie Sidorenko Boxing Łomianki. Jak czytamy na stronie klubu Popek – „nie ma lekko, krew i pot!, – łez nie było”.

Na jednej sali z Popkiem trenuje również Aleksandra Sasha Sidorenko – polska i ukraińska bokserka, mistrzyni Ukrainy w boksie, zawodowa mistrzyni Europy w boksie, która skomentowała, że widzi jak trenuje Popek i myśli, że raper ma serce do walki.

Debiut w FAME MMA kontrowersyjny raper zaliczy już 5 września, jego rywalem będzie Damian Zduńczyk, znany jako „Stifler”.

FAME MMA 7:

Walka wieczoru:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe walki:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Źródło: Sport.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO