Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Mirek Okniński o walkach Najmana: “Ludzie chcą żeby Marcin dostał wpier**l … i dostaje. Dajmy im to.”

Opublikowane 17 sierpnia 2020, 12:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. FFF

Dariusz „Lew” Kazimierczuk już 5 września zawalczy na gali FAME MMA 7 z Marcinem Najmanem. „Lew” do walki przygotowuje się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego. Aktualnie cała ekipa przebywa na obozie treningowym na Mazurach, a dokładnie w  Bakałarzewie.

Trener Mirosław Okniński udzielił wywiadu dla portalu fightsport, w którym powiedział, że Marcin Najman daje ludziom tego co chcą zobaczyć – “ludzie chcą żeby Marcin dostał wpier*ol… i dostaje.”

Marcin Najman się napina, że ja go obrażam, że to wszystko odszczekam. Ja go nie obrażam, mówię, że był zdolny jeśli chodzi o umiejętności i mógł posiąść duże umiejętności, tylko jest leniwy. To nie jest, że go obrażam ale taka jest prawda. Jeśli chodzi o obrazę to Michał Pasternak go obraził, że jest pajacem. Ja nie uważam go za pajaca ale za gościa, który zajebiście robi marketing na przegranych walkach. Daje ludziom tego co chcą, a ludzie chcą żeby Marcin dostał wpie*dol… i dostaje. Na tym zarabia, więc zróbmy to jeszcze raz – niech dostanie wpie*dol i na tym zarobi.” – powiedział Mirek Okniński w wywiadzie dla fightsport.pl

Marcin szuka szansy – i dobrze, chce wygrać niech próbuje, zobaczymy. To jest sport, może jest to sport na niższym poziomie ale jest to sport. Najman walczył z Pudzianem, wszyscy się tym zachwycali. Daro Lew zawalczył z Kołeckim i ludzie oglądali. Teraz dwóch przegranych bije się ze sobą, ktoś wygra, a ktoś przegra. Może to jest śmieszny sport, bo FAME MMA bazuje na medialności ale jest to jakieś wyzwanie, nazwałbym to wyzwanie dla słabszych” – powiedział Okniński i stwierdził, że z pewnością “rozwija to rynek MMA.

5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Marcin Najman cały czas przygotowuje się w klubie DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała, a jego trenerem kolejny raz został Damian Herczyk.

Walka wieczoru:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe walki:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Źródło: Fightsport.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments