Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Jon Jones zwakował pas! Walka Błachowicza o mistrzostwo UFC?

Fot. Jan Błachowicz
Opublikowane 18 sierpnia 2020, 09:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Jan Błachowicz

Powoli potwierdzają się przypuszczenia odnośnie walki Jana Błachowicza z Dominickiem Reyesem. Wszystko wskazuje na to, że Polak w końcu dostanie szansę, żeby zmierzyć się o pas mistrza wagi półciężkiej.

Aktualny mistrz UFC Jon Jones niedługo po informacji o walce Błachowicza przekazał na swoim Twitterze, że rozmawiał z organizacją i zdecydował się zwakować pas.

Właśnie skończyłem rozmawiać przez telefon z UFC. Dzisiaj potwierdzam, że wakuję pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC. Oficjalnie jest on do wzięcia. To była niesamowita podróż, szczerze dziękuję wszystkim swoim rywalom, UFC oraz przede wszystkim fanom. – przekazał Jones.

Jak wiadomo “Bones” chciałby teraz zmienić kategorie i sprawdzić się w oktagonie jak zawodnik wagi ciężkiej. W kolejnym wpisie Jones przekazał, że póki UFC nie zamierza z nim negocjować nowego wyższego kontraktu, to będzie on cieszył się sportami walki jedynie jako fan.

Godzinę później zawodnik napisał – Właśnie odbyłem bardzo pozytywną rozmowę z UFC. Wygląda na to, że przejdziemy do negocjacji na temat mojej walki w wadze ciężkiej. Wyłącznie dobre wieści, zaczynam proces nabierania masy.

Wszystko więc wskazuje na to, że kolejne starcie Jonesa zobaczymy już w innej kategorii. Jego potencjalnymi rywalami mogą być Stipe Miociciem lub Francisem Ngannou.

Źródło: Twitter / mmarocks.pl / lowking.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments