Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Norman Parke nadal chce walki z “Don Kasjo” – “Zróbmy to! Jeśli mnie pokonasz, to…”

Opublikowane 23 sierpnia 2020, 20:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Nie milkną echa konfliktu pomiędzy byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parke (28-7-1), a zawodnikiem FAME MMA – popularnym “Don Kasjo”.

Kasjusz Życiński zdradził jakiś czas temu, że chciałby wejść ze „Storminem” do klatki i zmierzyć się z nim w formule bokserskiej.  Były zawodnik UFC odparł, że zawalczy z Kasjuszem w boksie i nie jest to dla niego żaden problem.

Norman Parke w swojej ostatniej walce przegrał z Mateuszem Gamrotem – lekarz w trzeciej rundzie nie pozwolił na kontynuacje walki. Zawodnik z Irlandii nie zrobił wagi i stracił również tymczasowy pas KSW w kategorii lekkiej.

Parke podpadł Don Kasjo po tym, jak zaprzyjaźnił się z Krystianem Wilczakiem. Konflikt pomiędzy Życińskim i „Krychą”  trwa już od dłuższego czasu.

Norman Parke rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim z portalu mma.pl. Parke stwierdził, że jeśli zawalczyłby z Kasjuszem w MMA – ten “zostałby zamordowany w minutę”.

Wydał również “stanowczą deklarację”.

Chcesz się ze mną bić, Don Kasjo? Bez problemu. Jeśli mnie pokonasz, to kończe swoją karierę w MMA raz na zawsze, a swoją wypłatę oddam tobie. Nie wierzę w to, że po przegranej ze mną zniknąłby z internetu. Bez szans. Zapiszmy to w kontrakcie. Jeśli z nim przegram, to się schowam i już nigdy nie zobaczycie mojej twarzy w Polsce. Gdybym z nim przegrał, to przestałbym trenować na zawsze. Muszę jednak przyznać, że ma jakąś szansę, jeśli będzie to boks. W MMA natomiast zostałby zamordowany w minutę. Mówię poważnie. Nie pozwolę temu freakowi skończyć mojej kariery. Wiem, że ta walka oznacza wielkie pieniądze. Jeśli zarówno on jak i jakaś federacja chcą tej walki, to zróbmy to. – powiedział Norman Parke w rozmowie z mma.pl

FAME MMA 7:

Walka wieczoru:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe walki:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments