Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Znów to zrobił, rywal prawie wypadł z ringu! Smith Jr nokautuje Alvareza! [WIDEO]

Opublikowane 23 sierpnia 2020, 10:09
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. Mikey Williams/Top Rank

Ciężko nokautował m.in. Andrzeja Fonfarę czy Bernarda Hopkinsa, dziś nie był faworytem w starciu z niedawnym mistrzem świata, ale znowu to zrobił! Joe Smith Jr (26-3, 21 KO) po świetnej walce na gali w Las Vegas zdominował i znokautował w 9 rundzie Eleidera Alvareza (25-2, 13 KO) byłego mistrza świata WBO kategorii półciężkiej!

Walka naprawdę mogła się podobać i była prowadzona w bardzo szybkim tempie od pierwszego gongu. Duża intensywność i mnóstwo wymian w półdystansie. Amerykanin po raz kolejny udowodnił, że uchodzi za jednego z najmocniej bijących puncherów w boksie. W 9 rundzie Smith Jr odpalił bardzo mocny prawy krzyżowy, który trafił w punkt i zachwianego Alvareza poprawił jeszcze lewym prostym i ten omal nie wypadł z ringu! Sędzia wyliczył Kolumbijczyka i Amerykanin mógł triumfować!

Po tym zwycięstwie Joe Smith Jr zapewnił sobie walkę o mistrzostwo świata organizacji WBO w kategorii półciężkiej i w następnej walce zmierzy się ze zwycięzcą starcia Umar Salamow (25-1, 19 KO) i Maksim Własow (45-3, 16 KO).

źródło: Top Rank

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments